Jste zde: Úvodní strana > Kontakty

Kontakty

 

Řídicí orgán OPTP

Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

Odbor Řídícího orgánu Operačního programu Technická pomoc

Staroměstské náměstí 6
110 15 Praha 1
Obecné informace o OPTP získáte přes e-mailovou adresu optp@mmr.cz.

Vedoucí oddělení administrace projektů
Ing. Jiří Kořínek 
Jiri.Korinek@mmr.cz 
+420 224 861 265

Projektový manažer
Mgr. Jan Červenka
Jan.Cervenka@mmr.cz  
+420 224 861 557

Projektový manažer
Mgr. Petra Lukšová
Petra.Luksova@mmr.cz
+420 224 861 831

Projektový manažer
Bc. Ing. Bronislava Nitranová 
Bronislava.Nitranova@mmr.cz
+420 224 861 141

Projektový manažer
Ing. Ivana Kuchaříková
Ivana.Kucharikova@mmr.cz
+420 224 861 301

Finanční manažer
Ing. Klára Nachtigalová
Klara.Nachtigalova@mmr.cz 
+420 224 861 607

Finanční manažer
Ing. Vít Fencl
Vit.Fencl@mmr.cz 
+420 224 861 429

Veřejné zakázky
Mgr. Monika Kotasová
Monika.Kotasova@mmr.cz
+420 224 861 867

Veřejné zakázky
JUDr. Janka Šellengová
Janka.Sellengova@mmr.cz
+420 224 861 190

 

Zprostředkující subjekt OPTP 2007-2013

Centrum pro regionální rozvoj ČR

ing. Helena Miškovičová
miskovicova@crr.cz
+420 221 580 245
Jednotlivé pobočky CRR – Kontakty