Jste zde: Úvodní strana > ... > Kalendář akcí > Semináře výzvy apod > Seminář pro žadatele k 5. výzvě "Vysoce ...

Seminář pro žadatele k 5. výzvě "Vysoce specializovaná péče v oblasti onkogynekologie a perinatologie" IROP - Praha 3. 11. 2015

Dne 3. listopadu 2015 se v Praze uskuteční seminář pro žadatele k 5. výzvě „Vysoce specializovaná péče v oblastech onkogynekologie a perinatologie“, která byla vyhlášena dne 24. září 2015 v rámci Specifického cíle 2.3 „Rozvoj infrastruktury pro poskytování zdravotních služeb a péče o zdraví“ Integrovaného regionálního operačního programu (IROP).
Typ akce: seminář
Termín konání: 3. 11. 2015, 9:30 - 13:30
Adresa místa konání: Maltézské náměstí 471/1, Praha 1
Upřesnění místa konání: Nostický palác, víceúčelový sál Konírna
Kapacita: 55
Uzávěrka přihlášek: 02.11.2015 14:00
Na semináři k 5. výzvě „Vysoce specializovaná péče v oblastech onkogynekologie a perinatologie“ v rámci specifického cíle 2.3  „Vysoce specializovaná péče v oblastech onkogynekologie a perinatologie“, na kterém budete detailněji seznámeni  s podporovanými aktivitami, postupem při podání žádosti o podporu, systémem hodnocení projektů či podmínkami nastavení veřejných zakázek. Budou Vám také sděleny informace o dalších plánovaných výzvách v rámci tohoto specifického cíle – „Zvýšení kvality návazné péče“ a „Deinstitucionalizace psychiatrické péče“. 

V případě dotazů, nebo problémů s registrací se obracejte na email: seminareirop@mmr.cz.    
Registrace Registrace je ukončena.


Místo konání